TÜRSAB ROTA PROJESİ

Küçük ve orta ölçekli seyahat acentalarımızın sahip oldukları ürünleri diğer seyahat acentalarıyla paylaşabilecekleri bir online platform oluşturabilmek için çalışmalarımıza başladık. 

AVANTAJKART İLE SEYAHAT ACENTALARI KAZANACAK

Seyahat acentası yetkililerine göndereceğimiz çeşitli hizmetlerde indirim ve avantaj sağlayan TÜRSAB’ın prestij kartı Avantajkart, mesleğiniz için yaptığınız faaliyetlerde en önemli destekçilerinizden biri olacak. 

ACENTA SİCİL İŞLEMLERİNİ ONLINE’A TAŞIYACAĞIZ

Acenta kuruluş ve acenta sicil işlemlerini online ortama taşımaya başladık. Gelişme aşamasındaki bu projemizi de tamamlayarak TÜRSAB’a dijital çağa yakışır bir doğrultuda yön vermeye devam edeceğiz.

TÜRSAB AKADEMİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI DAHA DA GELİŞTİRECEĞİZ

Online akademi başvurularını ve bu başvuruların takipleri için uygulamalar geliştirerek, eğitim alanında belli bir noktaya getirdiğimiz TÜRSAB vizyonunu çok daha ileri taşıyacağız.

ISO 9001 BELGEMİZLE KURUMSALLIK VE ŞEFFAFLIK SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRECEĞİZ

TÜRSAB’ı hak ettiği yere getirerek, özellikle kurumsallık ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak gelişim göstereceğimizin sözünü vermiştik. Bu bağlamda 9 Ağustos 2019 tarihinde Kurumsallık Projemizi başarıyla sonlandırarak, ISO 9001 Kalite Belgesi almaya hak kazandık. İlerleyen tarihlerde Birliğimizi bu belgeye taçlandıracağız.

MESLEĞİMİZİ DÜNYA TURİZM ARENASINDA TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Şangay, Londra, Namibya, Taşkent, İzmir ve dünyanın daha birçok bölgesinde yaklaşan fuar takvimlerimiz kapsamında TÜRSAB’ı temsilen yer alacağız. Göreve geldiğimiz günden bu yana marka değerini artırdığımız mesleğimizi aynı etkinlikte ve doğru temsil etmeye devam edeceğiz.

Yükleniyor... Lütfen bekleyin.