TÜRSAB SEÇİMİ KAYIT FORMU - BİLGİLENDİRME

2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleşecek TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu ile ilgili kayıtlar başladı. Genel Kurul’da oy kullanabilmeniz için 3 Kasım tarihine kadar katılımınızla ilgili başvurunuzu yapmış olmanız gerekiyor.

KAYIT FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Genel Kurul başvuru belgesinde Katılım ve Konaklama olmak üzere doldurulması gereken 2 adet form bulunuyor.
 
Formları doldurduktan sonra Genel Kurul’a katılacak olan kişinin şirket ortağı ya da sorumlu müdür olduğunu gösteren Ticaret Sicil Gazetesinin fotokopisini de formlara ek olarak koymanız gerekiyor.
 
Not: İstanbul’dan katılıyorsanız konaklama formunu doldurmanıza gerek yok. 
 
İstanbul dışından katılıyorsanız; 
 
Konaklama Formu’na kaç gün kalacağınızı ve ulaşım talep edip etmediğinizi ayrıca not olarak ekleyebilirsiniz. 
 
Not: Sadece Cumartesi günü için de konaklama talep edebilirsiniz. Mutlaka Cuma gününden gelmeniz gerekmiyor. Hatta seçim için; günü birlik de gelip, gidebilirsiniz.
 
Not: TÜRSAB konaklama ve ulaşım masraflarınızı karşılıyor.
 
Sadece seçim günü (03.12.2017 - Pazar Günü) için gidiş-dönüş uçak bileti talep ederseniz geçmiş genel kurullarda olduğu gibi TÜRSAB personeli size yardımcı olacaktır.
Doldurduğunuz formu bağlı bulunduğunuz Bölge Yürütme Kurulu’na (BYK) ya da TÜRSAB Genel Merkezine teslim etmeniz gerekiyor. Kargo ile de yollayabilirsiniz fakat kaybolma ihtimalinden dolayı kargoyu tavsiye etmiyoruz. 
 
Dilerseniz bölgenizdeki bir arkadaşımız da yanınıza gelebilir, belgeyi sizden alıp BYK’ya teslim edebilir.

Yükleniyor... Lütfen bekleyin.