ŞEFFAF TÜRSAB

Üyelerimizle etkileşim içinde olan, bilançolarını paylaşan bir TÜRSAB sözü vermiştik. Bu doğrultuda Birliğimize ait bilançolarımızı, web sitemiz üzerinden yayınlıyoruz. 

KURUMSAL TÜRSAB

Çok kısa bir süreye rağmen; ISO 9001: 2015 Kalite ve Yönetim Sistemi Belgesi’ni Birliğimize kazandırarak, söz verdiğimiz “Kurumsal TÜRSAB” kimliğiyle yola devam ediyoruz. 

DEMOKRATİK TÜRSAB

Bölge Temsil Kurullarımıza gereken önemi vereceğimize dair söz vermiştik. Bağımsız bir yapıya kavuşan BTK’larımızın artık kendine ait bütçeleri var. Hep birlikte, çok daha demokratik bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

DİJİTAL TÜRSAB

Sektörümüzün Dijital Yol Haritası’nı öncü kurum olarak yine biz belirledik. Meslektaşlarımızın işlerini daha etkili yapabilmeleri amacıyla TÜRSAB Online, Karekodlu Plaka ve Yeni Web Sitesi gibi birçok projeye imza attık. Daha fazlası için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz.

İTİBARLI TÜRSAB

Dünyanın önde gelen turizm fuarlarında, en değerli paydaşların katıldığı global pazarlarda seyahat acentalarımızı temsil ettik. WTM Londra, ITB Berlin, IMEX Frankfurt, Sanganai Hlanganani, EMITT, Uzakrota Travel Summit ve Travel Turkey İzmir gibi daha birçok uluslararası platformda yer almaya devam edeceğiz. 

EĞİTİM DESTEKÇİSİ TÜRSAB

Eğitime değer vereceğimizi çok açık bir şekilde dile getirmiştik. Enformasyon Memurluğu ve Yabancı Dil Sınavları, özel eğitim programları gibi TÜRSAB Akademi’nin gerçekleştirdiği çalışmalarla, mesleğimize ve ülke turizmimize kalifiye iş gücü sağlamaya devam ediyoruz.

HAKKINI SAVUNAN TÜRSAB

Kaçak faaliyete göz açtırmayacağız demiştik. Güvenilir bir TÜRSAB için 81 ilde 70 binin üzerinde denetim yaparak, hukuk alanında da 180 icra takibi uyguladık. Aynı disiplin ve aynı kararlılıkla mücadelemize devam ediyoruz. 

KATKI SAĞLAYAN TÜRSAB

Üyelerimizi düşük faizli KGF kredisinden yararlandırmanın yanı sıra Hac ve Umre faaliyeti yapan seyahat acentalarımıza ait tur onayı yazısını kaldırdık. WEBAGENT programını da ücretsiz hale getirerek, hava yolu faaliyeti yürüten meslektaşlarımıza tasarruf desteği sağladık. Birçok yeni projeyle, üyelerimize fayda sağlamaya devam ediyoruz. 

ULAŞILABİLİR TÜRSAB

Sorun yaratan değil, sorun çözen bir TÜRSAB olacağız demiştik. Bu bağlamda 7/24 çalışan Çağrı Merkezimizi, KDV beyannameleri konusunda yardımcı olabilmek için Destek Hattımızı ve Schengen Vize Ofisimizi hayata geçirdik. Gelen talepler doğrultusunda meslektaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. 

SOSYAL TÜRSAB

TÜRSAB’ın dibe vurmuş imajını tamamen değiştireceğimizi dile getirmiştik. Meslektaşlarımızın görsel medyadaki en güçlü sesi TÜRSAB TV’yi kurarak, dergimiz The Voice Of Travel’ı da hayata geçirdik. 11.962 yazılı, 72.832 online ve 2172 televizyon haberiyle Birliğimizi kamuoyunda layıkıyla temsil etmeye devam ediyoruz. 

Yükleniyor... Lütfen bekleyin.