Haberler - TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya

HABERLER


Sivas Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzda, Anadolu’nun birbirinden değerli şehirlerini gezip, seyahat acentası temsilcilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 99. yılında, bağımsızlığımızın temellerinin atıldığı Sivas’ta akşam yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz yoğun katılımlı aile davetimizde, seyahat acentalarımızla gelecek döneme ilişkin hedeflerimizi paylaşarak, projelerimizi aktardık.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kastamonu Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzdaki yolculuğumuza, Kastamonu ile devam ediyoruz. Doğanın en güzel yönlerini yansıtan ve kültürel zenginliğiyle öne çıkan kentimiz Kastamonu’da seyahat acentalarımızla kahvaltı eşliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Safranbolu Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Karabük’ün, Osmanlı'dan kalan mimarisi ile ünlü Safranbolu ilçesinde bir araya geldiğimiz akşam yemeğinde meslektaşlarımızla birçok konuyu karşılıklı istişare etme imkânı yakaladık.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bartın Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Gastronomi başta olmak üzere birçok turizm segmentinde öne çıkan ve Batı Karadeniz’in en gözde destinasyonlarından biri olan Bartın’da faaliyet gösteren üyelerimizle güzel bir aile toplantısında buluştuk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Zonguldak Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimizle beraber çıktığımız Türkiye turumuzun dördüncü etabını Zonguldak ile başlattık. Karadeniz sahilleriyle, gölleriyle, doğasıyla ve tarihi mekanları ile Batı Karadeniz'in görülmesi gereken yerlerinden liman kenti Zonguldak’ta kıymetli meslektaşlarımla öğle yemeğinde bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimizle Beraber Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı’yı Ziyaret Ettik

TÜRSAB Heyetimizle beraber çıktığımız Türkiye turunda, Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı’yı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında, şehrin artan turizm potansiyelini geliştirmek için çözüm önerilerini, iş, kültür ve gastronomi turizmiyle öne çıkan kentimiz Gelibolu’da konuştuk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kırklareli Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Müzeleri, sanat galerileri, tarihi alanları, anıtları, doğası ve kültürüyle önemli turizm destinasyonlarımızdan Kırklareli, Lüleburgaz’da; Edirne, Çorlu ve Tekirdağ’da faaliyet gösteren meslektaşlarımla akşam yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz aile toplantısında bir araya geldim.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Çanakkale Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Doğası, kültürü ve yakın tarihimizde iz bırakan görkemli mücadelesiyle gönüllerimizde unutulmaz bir yere sahip olan Çanakkale'de üyelerimizle birlikte olmak, bizi antik çağa götüren Truva Atını hep beraber yeniden görmek son derece güzel bir deneyim oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Balıkesir Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Doğal güzellikleri, oksijeni bol Kaz Dağları, gastronomisi, Cunda, Ayvalık, Altınoluk ve Avşa gibi iç turizmde öne çıkan kıyı destinasyonları ile bilinen Balıkesir’de, Gazi Mustafa Kemal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Turizm bölümü öğrencilerinin hazırladığı akşam yemeğinde meslektaşlarımla bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ayvalık Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Balıkesir’in şirin ve güzel kıyı ilçesi Ayvalık’ta üyelerimizle bölge turizmini, geride kalan sezonu, TÜRSAB’ın faaliyetlerini ve hedeflerimizi konuştuk. Üyelerimizle Kazdağları’nın eteğindeki bu güzel ilçemizin turizmde nasıl ön plana çıkacağına dair istişarelerde bulunduk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İzmir Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ülkemizin ve Türk turizminin göz bebeği güzel İzmir’de tarihi bir mekan olan İzmir Havagazı Fabrikası’nda üyelerimizle bir araya geldik ve hem sezonu hem turizmi hem de bölgede yaşanan sorunları değerlendirdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kuşadası Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Kruvaziyer turizmi başta olmak üzere bir çok turizm segmentinde öne çıkan ve Ege Bölgemizin en gözde destinasyonlarından biri olan Kuşadası’nda faaliyet gösteren üyelerimizle güzel bir akşam yemeğinde buluştuk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimizle Beraber Apollon Tapınağı'nı Ziyarette Bulunduk

TÜRSAB Heyetimizle beraber çıktığımız Türkiye turumuzda, her yıl binlerce turisti ağırlayan, ion tarzında yapılmış dünyanın en büyük üçüncü ve en iyi korunmuş tapınağı olan, bizleri her ziyarette büyüleyerek tarihte yolculuğa çıkaran Apollon Tapınağı’nı ziyarette bulunduk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Didim Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Zengin tarihi, eşsiz kıyılarıyla ülkemizin özellikle iç pazarda öne çıkan destinasyonlarından Didim’de seyahat acentalarımızla buluşmanın mutluluğunu yaşadım. Öğle yemeği eşliğinde düzenlediğimiz toplantıda...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Marmaris Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ülkemizin en köklü turizm destinasyonlarından biri olan Marmaris’te bir araya geldiğimiz meslektaşlarımızla birçok konuyu karşılıklı istişare etme imkanı yakaladık. Marmaris’te kalabalık bir heyetle gerçekleştirdiğimiz toplantıya, seyahat acentalarımızın ilgisi son derece gurur vericiydi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Fethiye Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Akdeniz’deki üyelerimizi ziyaret ederek hem sezonu hem de sektördeki sorunları değerlendirdiğimiz Türkiye turumuzun, Kaş’tan sonraki durağı Fethiye oldu. Akşam yemeğinde geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz toplantımızda, üyelerimizin yoğun ilgisine mazhar olduk.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kaş Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ülkemizdeki yaz turizminin öne çıkan merkezlerinden Kaş’ta seyahat acentalarımızla bir araya geldik. Üyelerimizle öğle yemeğinde buluştuğumuz bu toplantımızda bölgede faaliyet gösteren meslektaşlarımızı dinledik ve faaliyetlerimizi aktardık.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kemer Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Üyelerimizi dinlemek, yaptığımız çalışmaları ve hedeflerimizi aktarmak için çıktığımız Türkiye turumuzda bugünkü durağımız Kemer oldu. Kemer, Kumluca ve Finike’de faaliyet gösteren üyelerimizin bir hayli yüksek katılım gösterdiği sabah kahvaltısı buluşmamıza Kemer Belediye Başkanı Sayın Necati Topaloğlu da katılım gösterdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Manavgat Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile beraber çıktığımız Türkiye turumuzun üçüncü kısmında Alanya ile başladığımız yolculuğumuza Manavgat ile devam ettik. Manavgat, Akseki, Gündoğmuş, İbradı ve Serik ilçelerinde faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcilerimizle sabah kahvaltısında bir araya gelerek bir toplantı düzenledik. Toplantımıza çok sayıda meslektaşımız katılarak bizleri onurlandırdı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Alanya Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile beraber çıktığımız Türkiye turumuzun üçüncü etabına Alanya'dan başladık. Alanya ve Gazipaşa’da faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcilerimizle akşam yemeğinde bir araya gelerek hem bölgedeki sorunları konuştuk hem de hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bursa Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzun ikinci etabı Bursa ile son buldu. Osmanlı’ya başkentlik yapan, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle öne çıkan Bursa’da 250’i aşkın üyelerimizle bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yalova Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye'nin şifalı kaplıcalarıyla termal ve sağlık turizminde öne çıkan şehirlerimizden Yalova’da seyahat acentası temsilcileriyle bir araya gelerek, son derece verimli ve güzel bir buluşma gerçekleştirdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İzmit Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimizle başlattığımız gezimizin bugünkü durağı İzmit oldu. İzmit’te faaliyet gösteren üyelerimizle öğle yemeğinde bir araya gelerek hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bolu Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzdaki yolculuğumuza, yeşil doğasıyla öne çıkan Bolu ile devam ediyoruz. Gastronomi açısından da aşçılarıyla ünlü şehrimizdeki seyahat acentalarımızla kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Eskişehir Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuza kültür, sanat ve öğrenci kenti Eskişehir ile devam ettik. Bozkırın modern yüzü Eskişehir’de seyahat acentalarımızla akşam yemeğinde bir araya gelerek sohbet etme imkanı yakaladık.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Afyonkarahisar Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye gezimizin bu seferki durağı termal turizmin başkenti olarak anılan Afyonkarahisar oldu. Afyonkarahisar"da düzenlediğimiz toplantımıza çok sayıda meslektaşımız katılarak bizleri onurlandırdı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Konya Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Manevi dünyamızı aydınlatan Hz. Mevlana'nın Şehri Konya’da akşam yemeği eşliğinde meslektaşlarımla bir araya geldim. Konyalı meslektaşlarımın yoğun katılımıyla gerçekleşen akşam yemeği buluşmamız oldukça verimli geçti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Mersin Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Üyelerimizi dinlemek, yaptığımız çalışmaları ve hedeflerimizi aktarmak için çıktığımız Türkiye turumuzda bugünkü durağımız Mersin oldu. Mersinli üyelerimizin bir hayli yüksek katılım gösterdiği öğle yemeği buluşmamız oldukça verimli geçti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Adana Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ülkemizin kültür, gastronomi ve iş turizminde öne çıkan kentlerinden Adana’da seyahat acentalarımızla bir araya geldik. Üyelerimizle kahvaltıda buluştuğumuz bu toplantımızda Adanalı meslektaşlarımızı dinledik ve faaliyetlerimizi aktardık.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İskenderun Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ara vermeden devam ettiğimiz Türkiye turumuzda Birliğimize üye meslektaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. İskenderun’da faaliyet gösteren seyahat acentalarımızla akşam yemeğinde bir araya geldik Seyahat acentalarımızın dertlerini dinledik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Hatay Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimizle birlikte ülkemizin birbirinden güzel kentlerine giderek üyelerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Üyelerimizle bu sefer ki buluşma noktamız Hatay oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kayseri Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye gezimize hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye genelindeki tüm bölge temsil kurullarımızı ziyaret etmek, seyahat acentalarımızın sorunlarını ve taleplerini dinlemek için çıktığımız yolculuğumuzun bu durağı Kayseri oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyeti, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'i Makamında Ziyaret Etti

TÜRSAB Heyeti, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya öncülüğünde gerçekleşen Türkiye gezisi kapsamında Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile başlattığımız gezimizin ikinci durağı Kapadokya bölgesi oldu. Nevşehir ve Kapadokya’da faaliyet gösteren üyelerimizle akşam yemeğinde bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Aksaray Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyeti ile beraber çıktığımız Türkiye turumuzun ikinci etabına Aksaray ile başladık. Aksaray’da faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcilerimizle öğle yemeğinde bir araya gelerek hem bölgedeki sorunları konuştuk hem de hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve TÜRSAB Heyetimiz Ankara Kent Konseyi Binasında Bir Toplantı Gerçekleştirdi

50. yıl etkinliklerimiz kapsamında, Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Denetim Kurulumuz, Bölge Temsil Kurulu Başkanlarımız ve çalışma arkadaşlarımızdan oluşan TÜRSAB Heyetimiz, Anıtkabir ziyaretleri sonrasında Ankara Kent Konseyi binasında bir toplantı gerçekleştirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya ve TÜRSAB Heyetimizin Anıtkabir Ziyareti

50. yıl kutlamalarımız, Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bölge Temsil Kurulu Başkanlarımız ve çalışanlarımızdan oluşan TÜRSAB Heyetimizin Anıtkabir’de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ziyareti ile başladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya ve TÜRSAB Heyetimizin Akdamar Adası Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve TÜRSAB Heyetimiz, Karadeniz’den başlayan ve bütün Doğu Anadolu’yu il il gezdikleri Türkiye turunda doğunun incisi Van’da yer alan, dünyanın dört bir köşesinden konukları ağırlayan, otantik yapısı ve efsaneleri ile Van Gölü’nde bulunan Akdamar Adası’nı ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Van Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzun onuncu gününde, Karadeniz’i ve Anadolu’yu adım adım gezdik; meslektaşlarımızla buluştuk, hasret giderdik. Bugünkü durağımız doğunun incisi Van oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bitlis Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzda, Birliğimize bağlı seyahat acentaları temsilcileri ile buluşmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Seyahatimizde Batman’dan sonraki rotamız Bitlis oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Batman Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye’yi adım adım gezmeye devam ediyoruz. Meslektaşlarımın yoğun katılımları ile gerçekleşen turumuzda rotamız Batman. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk, Tolga Gencer, Hasan Eker, Nalan Yeşilyurt, Rahime Yaşar, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Mardin Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Anadolu’yu karış karış gezdiğimiz, üye acentalarımızın coşkulu katılımları ile gerçekleşen doğu turumuzun Diyarbakır’dan sonraki durağı Mardin. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk, Tolga Gencer, Hasan Eker, Nalan Yeşilyurt...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Diyarbakır Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzda sıradaki rotamız Diyarbakır. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk, Tolga Gencer, Hasan Eker, Nalan Yeşilyurt, Rahime Yaşar, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan, Bölge Temsil Kurulu Başkanlarımız...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Şanlıurfa Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzda Gaziantep’ten sonraki rotamız Şanlıurfa. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk, Soner Bacaksız, Tolga Gencer, Hasan Eker, Nalan Yeşilyurt, Rahime Yaşar, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Gaziantep Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Adıyaman’dan sonraki durağımız Gaziantep oldu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk, Soner Bacaksız...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Adıyaman Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Malatya’dan sonraki durağımız Adıyaman oldu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk ve Soner Bacaksız, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan, Bölge Temsil Kurulu Başkanlarımız Talip Aldemir, Gürkan Özcan...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Malatya Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Türkiye turumuzda TÜRSAB Heyetimiz ile beraber seyahat acentalarımız ile buluşmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk ve Soner Bacaksız, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Elazığ Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Tunceli’den sonraki durağımız Elazığ oldu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hamit Kuk ve Soner Bacaksız, Disiplin Kurulu Başkanımız Hacı İbrahim Canatan...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Tunceli Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Bingöl’den sonraki durağımız Tunceli oldu. Doğa turu, trekking ve hiking denilince akla gelen, Munzur Vadisi'nin eşsiz doğasının, yeşilin binbir tonunun...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bingöl Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Erzurum’dan sonraki durağımız Bingöl oldu. Bingöl’de gerçekleştirdiğimiz toplantıda, bölgede faaliyet gösteren meslektaşlarım ile bir araya gelerek, ülke turizmine ilişkin konuların yanı sıra bölgesel...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Erzurum Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Kars’tan sonraki durağımız Erzurum oldu. Ülkemizdeki kış turizminin gözde merkezlerinden biri olan Erzurum’da öğle yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, bölgede faaliyet gösteren meslektaşlarım ile bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kars Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Artvin’den sonraki durağımız Kars oldu. Ülkemizin sınıra açılan kapılarından Kars’ta sabah kahvaltısı eşliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, Kars, Ağrı ve Iğdır’da faaliyet gösteren meslektaşlarım ile bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Kars Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Türkiye turumuzda Rize’den sonraki durağımız Artvin oldu. Karadeniz Bölgemizin doğudaki sınır kenti, Artvin’de akşam yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda bölgede faaliyet gösteren meslektaşlarımla bir araya geldik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Rize Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte devam ettiğimiz yolculuğumuzda Trabzon’dan sonraki durağımız Rize oldu. Öğle yemeği eşliğinde gerçekleşen aile toplantımızda bölgede faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcileri ile bir araya geldik, hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Trabzon Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Ülkemizin dört bir köşesinden gelen yol arkadaşlarımla birlikte çıktığımız yolculuğumuzda Giresun’dan sonraki durağımız Karadeniz turizminin lokomotif şehri Trabzon oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ordu Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

TÜRSAB Heyetimiz ile birlikte Samsun’dan çıktığımız yolda yeni durağımız Ordu oldu. Ordu’da sabah kahvaltısı eşliğinde bölgede faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcileri ile bir araya geldik, hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Samsun Bölgesinde Faaliyet Gösteren Meslektaşlarımla Bir Araya Geldik

Bugün Samsun’da sabah kahvaltısı eşliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, bölgede faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcileri ile bir araya gelerek hasret giderdik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB) Sektör Mecli̇sleri̇ İsti̇şare Toplantisi'na Konuşmacı Olarak Katılım Gösterdi̇

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, bugün gerçekleşen ve Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun da katılım gösterdiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sektör Meclisleri İstişare Toplantısı’nda, Seyahat Acentaları ve Rehberler Meclis Başkanı olarak bir konuşma gerçekleştirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

“Sezonda Biz Bize Bir Nefes” Organizasyonu Gerçekleşti

Aydın Bölge Temsil Kurulumuzun düzenlediği “Sezonda Biz Bize Bir Nefes” organizasyonunda Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve TÜRSAB Heyetimiz seyahat acentalarımızın temsilcileri ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ace Of M.I.C.E Fuarı Açılış Töreni Gerçekleştirildi

TÜRSAB Stratejik Partnerliğinde gerçekleşen Ace of M.I.C.E Fuarı bugün kapılarını açtı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Ve Fibabanka Tatil Finansmanı İş Birliği Basın Lansmanı Gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya'nın açılış konuşması ile başlayan TÜRSAB Fibabanka iş birliği ile üye acentalarımızdan tatil satın alımlarına özel, 50.000 TL’ye kadar “Tatil Finansmanı” basın lansmanı...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya İle Beraberindeki TÜRSAB Heyetimiz Trabzon’da Bölgede Faaliyet Gösteren Seyahat Acentalarimizla Bi̇r Araya Geldi̇

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya ile beraberindeki TÜRSAB heyetimiz, Trabzon’da düzenlenen akşam yemeği programında bölgede faaliyet gösteren seyahat acentalarımızla bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Eko İklim Ekonomi Ve İklim Değişikliği Zirvesi̇ne Katıldı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen, Birliğimizin destekçileri arasında yer aldığı Eko İklim Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi’ne katıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yıllık Aidatlarda Yeniden Değerleme Oranının Yüzde Elli Oranında Azaltılması Hakkında Önemli Duyuru

Birliğimizin Cumhurbaşkanlığı makamına başvurusu ile gündeme alınan yıllık aidat artışı indirimi ile ilgili kanun teklifi 25 Mart 2022 tarihinde TBMM'ye 188 sayı ile sunulmuştur.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, BTK Başkanlarımız, İhtisas Başkanlarımız ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne tur düzenleyen seyahat acentalarımızdan oluşan TÜRSAB heyetimiz...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar’ı Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar’ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB ile Kıbrıs Türk Turizm Ve Seyahat Acentelerı Birliği (KITSAB) Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, KKTC Başbakan Yardımcılığı Turizm, Çevre ve Gençlik Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB) Başkanı Orhan Tolun ile...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Türkiye Turing Ve Otomobil Kurumu'nda Söyleşi Yaptı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu’nun düzenlediği söyleşide üniversite öğrencilerine Birliğimizin çalışmaları ve seyahat acentacılığı mesleği hakkında bilgi paylaşımı yaptı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Star Tv'ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Star TV Ana Haber bülteninde coğrafyamızda yaşanan olumsuz gelişmelerin turizm sektörümüze etkileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Horeca Fair Ege Uluslararası Otel Ekipmanları Ağırlama Teknolojileri Ve Ev Dişi Tüketi̇m Fuarın'da Konuşma Gerçekleştirdi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya HORECA FAIR Ege Uluslararası Otel Ekipmanları Ağırlama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı'nın açılışında konuşma gerçekleştirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Düzce’de TÜRSAB, Düzce Belediyesi İle Tarım Ve Orman Bakanlığı Sürdürülebilir Turizm İçin İş Birliği Yaptı

Düzce Belediyesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı (TURSAV) ve Birliğimizin iş birliğinde Düzce’de bulunan Korugöl Tabiat Parkı, sürdürülebilir turizme kazandırılıyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

5. İstanbul Ekonomi Zirvesi, Çırağan Sarayı’nda Gerçekleşti.

Bakanlar, hükümet yetkilileri, bürokratlar, Türkiye’ye yatırım yapan ülkelerin büyükelçileri, yabancı şirketler, iş insanları, genç girişimciler ve STK’ların katıldığı zirvede Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, turizmde seyahat acentalarının rolü ve önemi ile sektörün geleceği ve beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Turizmcilerle Ve Sektör Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, 15. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi’nin ikinci gününde Türkiye’nin dört bir köşesinden fuara katılan turizmcilerle ve sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

'Erken Değil, Tam Zamanı' Erken Rezervasyon Kampanyası Başladı

2022 yılı için erken rezervasyon kampanyası, bu yıl ilkini düzenlediğimiz TÜRSAB Turizm Kongresi’nin ilk gününde ‘Erken Değil, Tam Zamanı’ sloganıyla başladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

2022 Yılı Dünya Ve Türkiye Turizmi: Rekabetin Yeni Kuralları’ Paneli Gerçekleşti

TÜRSAB 2021 Turizm Kongresi’nin beşinci paneli olan ‘2022 Yılı Dünya ve Türkiye Turizmi: Rekabetin Yeni Kuralları’ gerçekleşti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyeti, İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Burak Akburak İle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ile beraberindeki TÜRSAB heyeti, Ankara’da siyasi partilerle görüşmelerine devam ediyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Türkiye-Rusya İşbirliği Toplantısına Katıldı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Ankara’da gerçekleşen Türkiye-Rusya İşbirliği Toplantısı’nda Rusya Federal Turizm Ajansı Başkanı Zarina Doguzova ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimiz, Doğu Anadolu Bölge Temsil Kurulumuza Bağlı Seyahat Acentası Temsilcilerimizle

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ile beraberindeki TÜRSAB heyeti, Doğu Anadolu Bölge Temsil Kurulumuza bağlı seyahat acentası temsilcilerimizle Van’da düzenlenen öğle yemeği programında bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyeti, Bodrum'da Faaliyet Gösteren Seyahat Acentası Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Yangın felaketi sonrası bölgedeki turizm hareketini artırmak adına görüşlerin paylaşıldığı toplantıyı düzenleyen Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanımız Yüksel Aslan ve katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimiz, Marmaris’te Faaliyet Gösteren Seyahat Acentası Temsilcilerimizle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve beraberindeki TÜRSAB heyeti, yangın felaketinden etkilenen bölgelere gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, Marmaris’te faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcilerimizle bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimiz, Fethiye’de Faaliyet Gösteren Seyahat Acentası Temsilcilerimizle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ile beraberindeki TÜRSAB heyetimiz, yangın felaketinden etkilenen bölgelere düzenlenen ziyaret programının ikinci gününde, Fethiye’de faaliyet gösteren seyahat acentası temsilcilerimizle bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyetimiz, Antalya/Manavgat Bölgesini Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ile beraberindeki TÜRSAB heyetimiz, yangın felaketini yaşayan Antalya/Manavgat bölgesini ziyaret etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Dominik Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sn. Elvis Antonio Alam Lora Ve Elçi Müsteşari Sn. Lalia Gonzalez Genel Merkezi Ziyaret Etti

18 Ağustos 2021 tarihinde Dominik Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sn. Elvis Antonio Alam LORA ve Elçi Müsteşarı Sn. Lalia GONZALEZ, Birliğimiz Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’yı Birliğimiz Genel Merkez ofisinde ziyaret etmiştir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Yangınla Mücadele Ve Dayanışma Kampanyası

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin koordinasyonunda oluşturulan ‘Kriz Masası’ ile güncel ihtiyaç listelerine göre bölge temsil kurullarımızın talep ettiği tüm malzemeler...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Genel Merkezimizden Yola Çıkan Yardım Aracımız Marmaris'e Ulaştı

İhtiyaç duyulan malzemelerin yangın bölgelerine hızla ulaştırılması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Cnn Türk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk’te Uğur Önver’in sunduğu A’dan Z’ye programına katılarak, Kurban Bayramı öncesi ülkemizdeki turizm hareketleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Habertürk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk'te Muharrem Sarıkaya ve Duygu Kaya’nın sunduğu Gün Başlıyor programında, Kurban Bayramı öncesi turizm hareketleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk’te Muharrem Sarıyaka ile Murat Güloğlu’nun sunduğu Gün Başlıyor programına konuk olarak, yurt içi ve yurt dışı turizm hareketliliği ile uluslararası seyahatlerdeki son gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Cnn Türk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk canlı yayınında yurt içi ve yurt dışı turizm hareketleri ile uluslararası seyahat koşulları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Kapadokya Bölgesinde Faaliyet Gösteren Seyahat Acentalarıyla Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ceren Anadol, Soner Bacaksız ve Ahmet Küçükyıldız, Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren seyahat acentalarımızın temsilcileri ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin Düzenlediği Sektör Buluşmaları Etkinliğine Katıldı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin düzenlediği ‘Sektör Buluşmaları’ etkinliğine katılarak, turizm sektöründeki değişim, istihdam, tanıtım ve rekabet konuları hakkında paylaşımlarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Cnn Türk’e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk’te tam kapanma tedbirlerinin turizm sezonuna etkileri ve seyahat acentalarımızın hizmetlerini verebilmesi için gereken muafiyetin sağlanması gerektiği konusunda değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Cnn Türk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk’te seyahat acentalarımızın sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olmasından dolayı ülkemize gelecek yabancı turistlerin karşılanmasında yaşanacak sorunlar ve çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk’e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk’te Afşin Yurdakul’un sunduğu 360 programının canlı yayınına katılarak...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

CumhurBaşkanımız, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya Ve Sektör Temsilcilerini Kabul Etti

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Turizm Haftası dolayısı ile, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya ve sektör temsilcilerini kabul etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Bloomberg Ht'ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg HT’de Açıl Sezen’in sunumuyla yayınlanacak olan Finans Merkezi programının canlı yayınına skype bağlantısı ile katılarak, pandemi döneminde alınan önlemler, kısıtlama kararları ve turizm sektörünün beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya A Para'ya Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, A PARA’da Serdar Kuter’in sunduğu Ekonomi Notları programının canlı yayınına skype bağlantısı ile katılarak, kısıtlama kararları ve turizm sektörünün beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Trt Haber'e Konuk Oldu

Yönetim Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, TRT Haber canlı yayınına katılarak erken rezervasyonlar, yurtdışından gelen talepler, sezon beklentileri ve iç pazardaki gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.⁣

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Cnn Türk'e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk’te erken rezervasyonlar ve yurtdışından gelen taleplerin artması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg Ht’ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg HT’de Güzem Yılmaz’ın sunumlarıyla yayınlanan Fokus programının canlı yayınına skype bağlantısı ile katılarak yaklaşan turizm sezonu ile birlikte...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Habertürk’e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Habertürk’te Ceren Bektaş Atuk’un sunduğu Haftalık programına skype bağlantısı ile katılarak yaklaşan turizm sezonu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Fark Yok Sevgi Var" Projesi Kapsaminda Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya'ya Todev Zi̇yareti

Fark Yok Sevgi Var projesi kapsamında, Türkiye’nin başarılı yöneticilerinin fotoğraflarını çekmek üzere yola koyulan otizmli çocuklarımız, TÜRSAB Genel Merkezimize ziyarette bulundular.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Bloomberg Ht'ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg HT’de Hande Berktan’ın sunduğu İş Dünyası programında Skype bağlantısı ile canlı yayın konuğu oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Cnn Türk’e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, bugün NTV’de Melda Yücel Kocaalp’in sunduğu Finans Kafe programı canlı yayınına skype bağlantısı ile katıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Mice Ve Fuar Sektörü Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, 17 Dernek ve 1 Platformdan oluşan MICE ve Fuar sektörü temsilcileri ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Teke Tek Programına Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Haber Türk’te Fatih Altaylı’nın sunduğu ‘Teke Tek’ programında turizm gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Cnn Türk’e Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, CNN Türk’te yayınlanan Güne Merhaba programında Duygu Kaya ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik’in Sorularını Yanıtladı

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Ve Genar Başkanı İhsan Aktaş’ı Kabul Etti

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya ve GENAR Başkanı İhsan Aktaş’ı kabul etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg Ht’ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg HT’de Güzem Yılmaz’ın sunumuyla yayınlanan Fokus programının canlı yayınına Skype bağlantısı ile katılarak, seyahat acentalarının 2021 sezonu için beklenti ve talepleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg Ht’ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg HT’nin ‘Beklentiler 2021’ adlı özel yayınında, turizm sektörü ile ilgili temennilerini ve yeni yıl dileklerini paylaştı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Ntv'ye Konuk Oldu

Bağlıkaya, Covid-19 tedbirlerinin turizm sektörüne etkileri, erken rezervasyon talepleri ve kış turizmi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Bloomberg Ht'ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Bloomberg HT'de yayınlanan 30 Dakika programının konuğu oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Türkiye Turizm Tanıtım Ve Geliştirme Ajansı (TTGA) Danışma Kurulu Toplantısı’na Katıldı

Toplantı kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme yapan Bağlıkaya; TTGA’nın başarılı çalışmaları ile ülke turizmine değerli katkılar sunmaya devam edeceğine olan inancını belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz Bağlıkaya Ve Seyahat Acentaları Kocaeli’ndeki Turizm Sektör Buluşmaları Programında Bir Araya Geldi

Birliğimizin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Otel ve Turistik Tesis İşletmecileri Derneği (KODİT) ile birlikte 3-4-5 Kasım 2020'de düzenlemiş olduğu Turizm Sektör Buluşması programının son günü Doğu Marmara BTK Başkanımız Aytekin Şahinbaş'ın ev sahipliğinde Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya, Genç TÜRSAB Platformu Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Denetim Kurulu Üyemiz Yusuf Alfat’ın da yer aldığı toplantıda turizm sektörünün değişen dinamikleri ve geleceğe dair proje alanları ile ilgili istişareler yapıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Merkez Valisi Sayın Süleyman Kahraman, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya’ya Ziyarette Bulundu

Merkez Valisi Sayın Süleyman Kahraman, Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya’ya ziyarette bulundu. Genel Merkezimizde gerçekleşen görüşmede turizm gündemine dair istişareler yapıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz B. Bağlıkaya, BTK Başkanlarımız İle İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Toplantı kapsamında bölgelerimizin gündem maddeleri konuşularak, seyahat acentalarımızın talepleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz B. Bağlıkaya, İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin İcra Kurulu Toplantısı'na Katıldı

Zirve ile ilgili panel konularının ve gelişmelerinin görüşüldüğü toplantıda, İstanbul Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Değer, Danışma Kurulu Başkanı ve Eski Devlet Bakanı Sayın Kürşad Tüzmen ve TURSAV Genel Sekreteri Ceylan Pirinçcioğlu da yer aldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Süper Kupa Finali 1 Milyar Liralık Reklam Değeri Oluşturdu"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Bağlıkaya, Liverpool ile Chelsea arasında Vodafone Park'ta oynanan UEFA Süper Kupa final maçına ilişkin, "UEFA Süper Kupa Finali ülkemiz için 1 milyar liranın üzerinde reklam değeri oluşturdu" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Bölge Temsil Kurulları Sapanca'da Bir Araya Geldi

TÜRSAB Bölge Temsil Kurulları Buluşması, 35 BTK’dan 150’nin üzerinde temsilcinin katılımıyla Sapanca'da gerçekleştirildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Turizmcilerin Yüzü, Kurban Bayramı Tatili ile Daha da Gülecek"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya; "Yaz tatili olması sebebiyle yerli turizmde ciddi bir hareketlilik bulunuyor. Bu hareketliliğin üstüne bir de bayram eklenince otel dolulukları anlamında gerçekten güzel bir dönem geçirilecek" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB ile UNDP Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya; “Sürdürülebilir turizm kavramı kapsamında, turizmin çevreye olan negatif etkisini en aza indirgemek, yöre halkının kültürel haklarına, yaşam döngüsüne, mutfağına, el sanatlarına gelenek ve göreneklerine saygılı bir model oluşturmak öncelikli amacımızdır” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Tanıtım Bizim İşimiz, Önce Biz Olmalıydık"

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, dün gece TBMM'de yasalaşan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'yla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Tanıtım Ajansı Sektör ile Birlikte Hazırlanmalıydı"

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya; "Turizmin tanıtım pazarlama ajansı olarak kurulup, içinde pazarlama unsurları barındırmayan bir yapının turizme fayda getireceğini düşünmüyorum. Sektör ile birlikte görüş alınarak hazırlanması daha doğru olurdu" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Tek Pazara Bağımlılık Doğru Bir Strateji Değil"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Firuz Bağlıkaya, tek pazara bağımlılığın doğru bir strateji olmadığını belirterek, “Van için alternatif pazarlara yönelmek gerekiyor. Tek pazara bağımlılık doğru bir strateji değil” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bir Günde 3 Şehir Gezen TÜRSAB, Seyahat Acentalarıyla Buluştu

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya; "Değişen trendlere ayak uydurarak turizmimizi daha ileriye taşıyacağız." 

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'dan Havalimanına Yeni Ofis

TÜRSAB, İstanbul Havalimanı’nda açtığı yeni ofis ile seyahat acentaları aracılığıyla tatillerini planlayan yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Kültür Turları Patlamış Durumda"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya; "Türkiye'de geçen seneden bu seneye 3 misli daha fazla kültür turu çıkıyor. Kültür turları gerçekten Türkiye'de patlamış durumda. Bizim de bir katkımız olduysa ne mutlu bize" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Çok daha fazlasını yapabilecek güce sahibiz"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, “Le Temps” dergisine verdiği röportajda, TÜRSAB’ın üstlendiği görevler ve dış turizmdeki gelişmelerle ilgili bilgiler verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: "O Şan, O Şeref Bakanımıza Yakışır"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Heyeti, Marmaris bölgesinde faaliyet gösteren seyahat acentalarıyla bir toplantı gerçekleştirdi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Türkiye Rekor Kırmaya Devam Edecek"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya; "Turizm, güven ve huzur ortamı devam ettiği müddetçe Türkiye'de rekor kırmaya devam edecek" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya'nın Önerisi Sayesinde Rus Polisler Türkiye'ye Gelecek

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya o toplantıda; Türkiye’nin, Rusya İçişleri Bakanlığı mensuplarının tatil amaçlı olarak gitmesine izin verilen ülkeler arasında yer almadığını gündeme getirmiş, Rus yetkililerden asker, polis ve güvenlik görevlisi olarak görev yapan kamu görevlilerinin, seyahat kısıtlanmasının kaldırılması yönünde de taleplerini iletmişti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: "9 Günlük Tatilde 10 Milyar Liranın Üzerinde Harcama Oldu"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya “Bayram öncesinde 10 milyar TL’lik ekonomik büyüklük öngörmüştük, bunun aşıldığını görüyoruz" dedi. 

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmde 'Selfie'ler Rotaları Belirliyor

İnternet ve sosyal medyanın kullanımının artmasıyla birlikte yapılan yorumlar, fotoğraflar, blog yazıları ve benzeri paylaşımlar seyahat edeceklerin karar verme ve satın alma süreçlerinde önemli rol oynuyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Her Türk Vatandaşının Kuzey Kıbrıs'ı Görmesini İstiyoruz"

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yönelik seyahatlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: Rus Turist Sayısı 6 Milyonu Geçecek

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Rusya’nın Türk turizmi için en önemli pazar konumunda olduğunu belirterek, “Türkiye, Ruslar için çok uygun bir tatil noktası. Bu yıl Rusya’dan gelen turist sayısının yüzde 10-15’lik bir artışla 6 milyonu geçmesini bekliyoruz” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB ITB Berlin'e Çıkarma Yaptı: Bağlıkaya Fiebig ile Görüştü

TÜRSAB, dün kapılarını açan ITB Berlin’e çıkarma yaptı. Türkiye’nin bu sene Almanya’dan 5 milyonun üzerinde ziyaretçi beklediğini belirten TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, fuarda Alman Seyahat Acentaları Birliği (DRV) Başkanı Nobert Fiebig ile ikili görüşme gerçekleştirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turları, Artık Sadece Seyahat Acentaları Düzenleyebilecek

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya; "Kar amacıyla yapılıyorsa tur oluyordu, kar amacıyla yapılmıyorsa tur olmuyordu, onu kaldırdık. Böylece dernekler, belediyeler, okullar tarafından yapılan turların önünü kapattık" dedi. 

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türkiye ile İran Arasında Turizmde İş Birliği

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya "Turist alışverişinde İran ile Türkiye arasında bir dengesizlik olduğunun biz de farkındayız. Türkiye'ye gelen İranlı sayısını azaltmak yerine İran'a gelen Türkiyeli sayısını artırma yönünde çaba sarf etmeye ve çözüm bulmaya geldik" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Turizm Geliştirme Fonu Turizmi Üst Seviyelere Taşıyacak"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya; "2018'de 40 milyon yabancı ziyaretçi sayısına sizlerin sayesinde ulaşıldı. 2019 yılında yüzde 25 bir büyüme ile 50 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Tüm çabamız bu yönde." 

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"2019'da Yeni Otel Yatırımlarına Hız Verilecek"

Yaz aylarında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne giren Göbeklitepe, yine gündemde. 2019’un ’Göbeklitepe Yılı’ ilan edilmesi ise gözleri yeniden Şanlıurfa sınırları içindeki 12 bin yıllık arkeolojik kazı alanına çeviriyor. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya yaptığı açıklamada, “Göbeklitepe sayesinde Güney Doğu’da artması beklenen yabancı turist sayısının, turizm gelirlerinin yurt genelinde eşit dağıtılmasına katkı sağlayacağını öngörüyoruz” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Türkiye'nin Turist Başına Geliri Göründüğünden Daha Fazla"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Türkiye'nin kişi başı turist geliri çok düşük' deniliyor ya 32 milyar dolarlık geliri 35 milyon turiste böldüğümüzde kişi başı 914 dolarlık gelir kazanıldığı ortaya çıkıyor. Yunanistan, Bulgaristan ve Gürcistan'daki kapılardan giriş yapan 5 milyon ziyaretçi de turist sayıldığı için gelirimiz düşükmüş gibi çıkıyor. Bu yanlış." dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Travel Turkey İzmir 2018 Başladı

Fuarın açılış konuşmasını; TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy yaptı. Açılışa; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu başta olmak üzere, milletvekilleri, yabancı misyon temsilcileri ve medya mensupları katıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Doğu Seyahat Acentaları Buluşması" Antalya'da Gerçekleşti

TÜRSAB’ın düzenlediği “Doğu Seyahat Acentaları Buluşması” Antalya’da gerçekleşti. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'nın da katıldığı toplantıda acenteler bir çok konuda bilgilenme imkanına sahip oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Hedef 1 Milyon Hintli Turist

50 ülkeden 200 lüks tur ve düğün planlamacısı dün İstanbul’a geldi. 2019’da düzenlenecek turlar için ikili görüşmeler yapan yabancı tur operatörlerinin yetkilileri bu görüşmelerin ardından Trabzon, Kapadokya, İzmir ve Bodrum gibi turizm merkezlerini kapsayan turizm merkezlerini ziyaret edecek.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya; "Seyahat trendlerine yön vermek için dijital dönüşüm şart"

Türsab Başkanı Firuz Bağlıkaya, 12 Aralık günü dağıtılacak Uzakrota Turizm Zirvesi dergisi için Geleceğin Seyahat Trendlerine Yön Vermek için Dijital Dönüşüm Şart konusunu kaleme aldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Net döviz girdimiz 28 milyar dolar"

TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Net döviz girdisi sağlayan bir sektörüz ve bu sene 32 milyar dolar hedefimiz var. Şu an net döviz girdimiz, 28 milyar dolar" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Hedefimiz 32 milyar dolar"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Net döviz girdisi sağlayan bir sektörüz ve bu sene 32 milyar dolar hedefimiz var. Şu an net döviz girdimiz, 28 milyar dolar" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Onlar Artık "Turizm Elçisi"

Türkiye'nin hem tarihi ve turistik yerlerini tanıtmayı hem de turistler için konforlu ve güvenli olduğunu göstermeyi amaçlayan TÜRSAB, Türkiye'de görev yapan büyükelçileri tura çıkardı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Erken Rezervasyon Hareketli Geçecek

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, yıl sonu turist hedeflerine ilişkin, “40 milyon hedefimize aynen devam ediyoruz” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmde Sevindiren Gelişme: "40 Milyonu Zorlayacağız"

Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türkiye'ye gelen yabancı ziyaretçi sayısındaki yüzde 23'lük artışı değerlendirerek, "Sezona hedef olarak 36 milyon turist ile başladık, 40 milyonu zorlayacağız gibi görünüyor" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmde ilk Hedef Dünya 6.lığı

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya: "Turizmde yıl sonunu dünya sıralaması açısından yukarılarda tamamlayacağız. İnşallah önce dünya 6'ncılığını yakalayalım, ondan sonra da yukarıları görelim" "32 milyar dolar turizm geliri ve 40 milyon turiste gidiyoruz. 7 ayı 21 milyonun üzerinde yabancı turist rakamıyla geçtik.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türk Turizmi Düğün Yapıyor

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, “Boğazda düğün yapmak isteyen gerçekten çok ciddi bir Ortadoğulu kitle var. Hintliler'in tercihleri arasında Antalya da var ama yine ağırlıklı olarak İstanbul önde gidiyor” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

FVW Istanbul Workshop'ı Yapıldı

TÜRSAB ve TÜROFED'in FVW işbirliğiyle düzenlediği İstanbul Workshop'u, 31 Ağustos 2018 Cuma günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Daha Fazla Alman Turisti Türkiye'ye Çekecek Çalıştay İstanbul'da Başladı

Almanya'dan daha fazla turistin gelmesine yönelik İstanbul'da, Almanya'nın önde gelen seyahat acentaları ile Türk Turizmcilerini buluşturan önemli bir çalıştay düzenlendi. 


DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Heyeti Bakan Kurtulmuş'u ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki TÜRSAB heyetini makamında kabul etti. Kurtulmuş, ''Afrin operasyonu bundan sonra nasıl seyrederse seyretsin, bundan sonraki aşamaları Türkiye turizmini etkilemeyecektir” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’ın yeni yönetimi Ankara’da dört bakanla bir araya geldi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin 2 hafta önce göreve başlayan Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Ankara mesaisine hızlı başladı. Bir günde 4 Bakanlığı ziyaret eden TÜRSAB Heyeti Seyahat Acentaları ve ülke turizmini ileri taşımak adına önemli adımlar attı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'tan 4 Bakanlığa çıkarma

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin 2 hafta önce göreve başlayan Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Ankara mesaisine hızlı başladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB heyeti Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş’u ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen seçimlerle belirlenen Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya ve birliğin yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB yönetimi dört bakanla hangi konuları görüştü?

Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki TÜRSAB Yönetim Kurulu Ankara mesaisine hızlı başladı. Bir günde 4 Bakanlığı ziyaret eden TÜRSAB Heyeti ülke turizmini ileri taşımak adına önemli adımlar attı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'a peş peşe icraları kim gönderiyor?

TÜRSAB'da göreve gelen yeni yönetim, daha koltuğa oturmadan hacizlerle boğuşmaya başladı. Eski yönetimden kalan borçlar nedeniyle kuruma günde 2-3 icra gittiği belirtiliyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB heyeti Ankara'da 4 bakanla görüştü, hangi bakan ne mesaj verdi?

TÜRSAB'ın yeni yönetimi, Ankara'da 4 bakanla bir araya gelerek görüşmelerde bulundu. Ziyaretlere ilişkin olarak yapılan açıklamada, TÜRSAB ile bakanlık arasında bir çalışma grubunun oluşturulmasının gündeme geldiği ifade edildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya TÜRSAB’ın yeni başkanı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) başkanlık seçimini Firuz Bağlıkaya kazandı. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan seçimde Firuz Bağlıkaya, Emin Çakmak ve Çetin Gürcün başkanlık için yarıştı. Birliğe kayıtlı 3 bin 613 acente sahibinin oy kullandığı seçimde, Firuz Bağlıkaya 2 bin 200, Çetin Gürcün bin 57, Emin Çakmak 356 oy aldı. TÜRSAB'ın yeni başkanı, Firuz Bağlıkaya oldu..

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’da yeni başkan Firuz Bağlıkaya oldu

TÜRSAB’da 22 yıllık Başkan Başaran Ulusoy görevi bırakınca yapılan dünkü Genel Kurul’da seçimi Firuz Bağlıkaya farklı kazandı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’ta Firuz Bağlıkaya dönemi

TÜRSAB’ta 18 yıllık Başaran Ulusoy döneminin ardından dün yapılan seçimlerde başkanlık koltuğuna Firuz Bağlıkaya oturdu. 2.200 oy alan yeni başkan Bağlıkaya, “Sorunları çözmek için buradayız” diye konuştu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) yeni başkanı Firuz Bağlıkaya oldu.

Turizm sektörünün en büyük örgütü TÜRSAB'da seçim yarışı sona erdi. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan seçimde Firuz Bağlıkaya, Emin Çakmak ve Çetin Gürcün başkanlık için yarıştı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB`ın yeni başkanı belli oldu

Genel Kurul`da yapılan başkanlık seçiminde Firuz Bağlıkaya, 2 bin 200 üyenin oyunu alarak başkan seçildi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’ın yeni başkanı Bağlıkaya

Olaylı geçen 2 aylık sürecin ardından Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nde (TÜRSAB) 18 yıllık Başaran Ulusoy dönemi resmen kapandı. Hafta sonu İstanbul’da düzenlenen 23. Genel Kurul toplantısında 2198 oy alan ‘Değişim Hareketi’ lideri Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB’ın yeni başkanı seçildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'ın Yeni Başkanı Firuz Bağlıkaya Oldu

Turizm sektörünün en büyük örgütü Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin başkanlık seçimlerini, mevcut yönetimin adayına karşı, büyük farkla Firuz Bağlıkaya kazandı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’da değişim rüzgârı

Turizm sektörünün çatı örgütü TÜRSAB, yeni başkanını bugün seçiyor. Dün başlayan genel kurulda Hasan Erdem, başkan adayı Firuz Bağlıkaya’yla hareket etme kararı aldı. Bağlıkaya da “Sektörün önünü açacak projelerimiz hazır” dedi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: TÜRSAB bilet ihalesine girdiyse belgesini Divan'a versin

Başaran Ulusoy'un müze bileti ihalesine ilişkin sözleri üzerine cevap hakkını kullanan Firuz Bağlıkaya, "TÜRSAB ihaleye ortak olarak girdiyse belgesini Divan'a teslim etsinler. Yapıldıysa bu suçtur." dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB genel kurulu gerilimli başladı, işte an an yaşananlar

TÜRSAB genel kurulu Lütfi Kırdar Kongr Merkezinde başladı. Bakanlık tarafından TÜRSAB'ı genel kurula götürmekle görevlendirilen Talha Çamaş, Nedim Öztürk ve Mustafa Kutloğlu'nın yönetiminde başladı. Bakanlık komiserinin de hazır bulunduğu genel kurulda divan oluşturuluyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Küçük ölçekli seyahat acentalarına teminatsız kredi çıkartacağız

TÜRSAB’ın 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecilerinin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, yönetime geldikleri takdirde hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya acentelerin sorunlarını Ankara'ya iletti

Son derece verimli geçen görüşmede KGF Genel Müdürü İsmet Gergerli, çözüm odaklı açıklamalarda bulundu. Gergerli, Seyahat Acentacılığı sektörünün Türk turizmine verdiği katkının önemine değinerek, sektörün gelişmesi ve nefes alabilmesi için özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Bu bağlamda birlikte çalışarak tüm sorunlara çözüm bulmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya acenteler için kredi kolaylığı istedi

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya ve Kredi Garanti Fonu (KGF) Genel Müdürü İsmet Gergerli ile bir araya geldi. Görüşmede Bağlıkaya, küçük ve orta ölçekli seyahat acentalarının teminatsız KGF destekli kredi kullanımı konusunda talepte bulundu. KGF Genel Müdürü Gergerli, ise seyahat acentalarına yardımcı olmak için hazır olduklarını belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'dan KGF ziyareti: Acentelerin desteğe ihtiyacı var

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya ve KGF Genel Müdürü İsmet Gergerli Ankara’da bir araya gelerek, küçük ve orta ölçekli Seyahat Acentalarının sorunlarını konuştular.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, KGF destekli kredi kullanımı konusunda destek istedi

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya ve KGF Genel Müdürü İsmet Gergerli Ankara’da bir araya gelerek, küçük ve orta ölçekli Seyahat Acentalarının sorunlarını konuştular. Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, KGF destekli kredi kullanımı konusunda destek istedi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, ''Başaran Ulusoy doğru konuşmuyor''

Yönetime geldiklerinde Küçük Acentaları ezeceklerine dair ortaya atılan iddiaları net bir dille yalanlayan Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un tur operatörleri yasasına atıfta bulunarak, 250 bin liralık teminat konusunda kendisini sorumlu tutmasına tepki gösterdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, “Korkacak olsam, aday olmazdım''

24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecilerinin sorularını yanıtlayan TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un kendisini hedef alan sert açıklamalarına yanıt verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya, “Ben aday değilim diyor, seçim gezileri yapıyor”

Emin Çakmak’ın sonradan adaylığını açıklaması hakkında yorum yapmaktan kaçınan Firuz Bağlıkaya, gazetecilerin “Yoksa sizden intikam almak mı istedi?” sorusuna; “Muhalefetle ilgili çok konuşmak istemiyorum. Arkadaşımız aday oldu. Allah yolunu açık etsin. Başarılar diliyorum.” yanıtını verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB seçimlerinde Başaran ULUSOY benden başkasını rakip görmüyor dili değişiyor…

24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecileri Hasan Arslan, Savaş Daş ve Yılmaz Keleş’in sorularını yanıtlayan TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un kendisini hedef alan sert açıklamalarına yanıt verdi. Kaynak: TÜRSAB seçimlerinde Başaran ULUSOY benden başkasını rakip görmüyor dili değişiyor…

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Başaran Ulusoy; Elimin tersiyle ittim dedi ama avuç içi ile imzalamış

TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un kendisini hedef alan sert açıklamalarına yanıt verdi Kaynak: Başaran Ulusoy; Elimin tersiyle ittim dedi ama avuç içi ile imzalamış

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, Biz, sadece ve sadece meslektaşlarımızın hak ve menfaatlerini korumak için aday olduk

Firuz Bağlıkaya:“TÜRSAB’dan maddi bir menfaat elde etmek isteyen kişi bu kafayla Başkan olamaz çünkü orası batık bir yer Kaynak: Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Biz, sadece ve sadece meslektaşlarımızın hak ve menfaatlerini korumak için aday olduk

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, “Sorunları ancak aynı masanın etrafında oturarak çözebiliriz.”

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecilerinin sorularını yanıtladı Kaynak: TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, “ Sorunları ancak aynı masanın etrafında oturarak çözebiliriz.”

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bir pozisyona talip olanlar zaten aramızdan ayrıldı

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecilerinin sorularını yanıtladı. Bağlıkaya özellikle, diğer adayların sürekli gündeme getirdiği liste tartışmalarına değindi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: 300 milyon TL borcu olan bir kurumda başarıdan söz edilebilir mi?

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, turizm yazarlarına verdiği video-röportajın üçüncü bölümünde TÜRSAB'ın borçları, kurumdaki yapılaşma ve yerine getirilmeyen vaatler ile ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmciler Soruyor : Bölüm 2 - Firuz Bağlıkaya: 'Elimin tersiyle ittim' dediği tasarıda imzası var

Başaran Ulusoy'un yönetime geldiklerinde küçük acentaları ezeceklerine dair ortaya attığı iddialara yanıt veren Firuz Bağlıkaya, "Elinin tersiyle ittim dediği yasa tasarısında imzası var" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmciler Soruyor : Bölüm 3 - Firuz Bağlıkaya: 300 milyon lira borcu olan bir kurumda kimse başarıdan söz edemez

TÜRSAB'ın Başaran Ulusoy yönetimi tarafından ciddi bir ekonomik sıkıntı içine düşürüldüğünü ileri süren Firuz Bağlıkaya, "300 milyon lira borcu olan bir kurumda kimse başarıdan söz edemez" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmciler Soruyor : Bölüm 4 - Firuz Bağlıkaya: Adaysan çık, değilsen gölge etme!

Turizm sektörünün temsilcilerinin aynı masa etrafında oturabilmesi gerektiğini savunan TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, "Bizler aynı geminin içindeyiz. Aynı masanın etrafında oturup, sorunlarımızı tartışamıyorsak eğer hiçbir şeyi çözemeyiz" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizmciler Soruyor : Bölüm 5 - Firuz Bağlıkaya’dan muhalefete ılımlı mesaj

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, turizm gazetecilerinin Emin Çakmak’ın adaylığına ilişkin sorusuna; “Muhalefetle ilgili çok konuşmak istemiyorum. Arkadaşımız aday oldu. Allah yolunu açık etsin. Başarılar diliyorum.” yanıtını verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: TÜRSAB'da Başaran Ulusoy dönemi kapandı

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya turizm yazarlarına verdiği video-röportajın dördüncü bölmünde, sektörün çatı örgütü ihtiyacı, birlik genel kurulunun neden ertelendiği ve genel kurulda nasıl bir sonucun çıkacağını değerlendirdi. Başkan Ulusoy'u gerginlik yaratmakla suçlayan Bağlıkaya, TÜRSAB'da Ulusoy döneminin kapandığını iddia etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Bu kongre TÜRSAB'ın kurtuluş kongresidir

24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecileri Hasan Arslan, Savaş Daş ve Yılmaz Keleş’in sorularını yanıtlayan TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un kendisini hedef alan sert açıklamalarına yanıt verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un suçlamalarına ne cevap verdi?

24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde turizm gazetecileri Hasan Arslan, Savaş Daş ve Yılmaz Keleş’in sorularını yanıtlayan TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy’un kendisini hedef alan sert açıklamalarına yanıt verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: Bu kongre TÜRSAB'ın değil, Ulusoy'un varoluş kongresi

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, genel kurula 12 gün kala turizm gazetecilerinin sorularını yanıtladı. Başkan Ulusoy'un ''Bu, TÜRSAB'ın varoluş kongresi, TÜRSAB'ı ele geçirmek istiyorlar'' açıklamalarına yanıt veren Bağlıkaya, ''Bu kongre TÜRSAB'ın değil Başaran Ulusoy'un varoluş kongresidir.'' dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya İstanbul Belediye Başkanı’ndan hangi konuda talepte bulundu?

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, Karayolları Taşıma Yönetmeliği'ni yorumladı: Uyumuşlar

Karayolları Taşıma Yönetmeliği'nin, mevcut TÜRSAB Yönetiminin ilgisizliği nedeniyle, Seyahat Acentalarının aleyhine hükümlerle yürürlüğe girdiğine dikkat çeken TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy yönetimine sert eleştirilerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yeni yönetmelik 6 ay askıda kaldı, itiraz olmayınca acentelerin aleyhine çıktı

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, ocak ayında yürürlüğe giren Karayolları Taşıma Yönetmeliği'ni değerlendirdi. TÜRSAN yöntiminin 6 ay askıda kalan yönetmeliğe itiraz etmediğini kaydeden Bağlıkaya, çıkan yönetmeliğin tamamen acentelerin aleyhine olduğunu ifade etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Seyahat acentelerine bir darbe de Ulaştırma Bakanlığı vurdu

Karayolları Taşıma Yönetmeliği'nin, mevcut TÜRSAB yönetiminin ilgisizliği nedeniyle, seyahat acentalarının aleyhine hükümlerle yürürlüğe girdiğine dikkat çeken TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy yönetimine sert eleştirilerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'dan Ulusoy yönetimine çok sert eleştriler

Karayolları Taşıma Yönetmeliği'nin, mevcut TÜRSAB yönetiminin ilgisizliği nedeniyle, seyahat acentalarının aleyhine hükümlerle yürürlüğe girdiğine dikkat çeken TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Başaran Ulusoy yönetimine sert eleştirilerde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Değişim Hareketi'nden önemli karar: O acentelere yardımcı olacağız!

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, genel kurula katılmak isteyip de konaklama ve ulaşım zorluğu çeken acente temsilcilerine yardımcı olma kararı aldıklarını açıkladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya; Koltuk sevdası değil görev sevdası taşıyoruz

ÜRSAB seçimlerine az bir zaman kaldı. Sektör de bu seçime kilitlendi. TÜRSAB Başkan adayı Bağlıkaya, TÜRSAB’ı geleceğe taşıyacak hedeflerini, Turizm Aktüel aracılığıyla, turizm sektörüyle paylaştı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya EMITT'te gövde gösterisi yaptı

Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, İstarbul'da bugün kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'ında (EMITT) 60 kişilik ekibiyle gövde gösterisi yaptı. Fuarda stantları gezen Bağlıkaya, sektör gündemi ve yaklaşan TÜRSAB seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya ve ekibi EMITT'e çıkartma yaptı

Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya ve ekibi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 28 Ocak’a kadar sürecek olan Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) çıkartma yaparak standları tek tek gezdi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya ve Hasan Erdem birlik ve beraberlik mesajını yineledi.

Turizmci Cem Polatoğlu’nun moderatörlüğünde, sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen “Değişim Hareketi” canlı yayınında bir araya gelen Firuz Bağlıkaya ve Hasan Erdem birlik ve beraberlik mesajını yineledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Konya’daki acenteler “Firuz Bağlıkaya ve Değişim Hareketi’ne tam destek” dedi.

Değişim Hareketi’nin Lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Konya’daki toplantında acenteler “Firuz Bağlıkaya ve Değişim Hareketi’ne tam destek” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Çaresizlikten ne yapacaklarını şaşırdılar

TÜRSAB seçimleri ertelendi ancak siz ve ekibiniz seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorsunuz. Tabii bu süreçte yeni adaylar karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Bu durumu nasıl değerlendiriyor sunuz?

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Yönetmek için 9 tane tuzluk arıyor

Başaran Ulusoy'un yönetimi bırakmamak için bugüne kadar görülmemiş yöntemler denediğini söyleyen Firuz Bağlıkaya, "Başkan 9+1 diye yeni bir model geliştirmiş. En üst katta kendisi +1 olarak oturacak, altta da adına yönetim kurulu diyeceği 9 tane tuzluk arıyor" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, ''Henüz bulamadılar o kukla adayı''

TÜRSAB başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, eksikliklerini kurnazlıkla kapatmaya çalıştıklarını ve çaresizlikten ne yapacaklarını şaşırdıklarını belirterek, ''Anladığım kadarıyla henüz bulamadılar o kukla adayı'' dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya'dan sert eleştiriler: Başaran Ulusoy 9 artı 1'in peşinde

Ertelenen TÜRSAB genel kurulunun 24-25 Şubat'ta yapılacağının belli olmasının ardından başkan adaylarından Firuz Bağlıkaya sürece ve neler yapacaklarına ilişkin açıklamalarda bulundu. TÜSAB'ın mevcut yönetimini sert bir dille eleştiren Bağlıkaya, Ulusoy'un TÜRSAB'da 9+1 şeklinde bir yapı kurmaya çalıştığını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya'dan 'yola devam ediyoruz' toplantısı: Hayalleri boşa çıkacak

TÜRSAB genel kurulunun yapılacağı tarihin belli olmasının ardından, başkan adaylarından Firuz Bağlıkaya ekibindeki isimlerle istişare toplantısı düzenledi. TÜRSAB seçimi için çalışma yürüten Değişim Hareketi'ne mensup isimler, genel kurul tarihinin 24-25 Şubat olarak açıklanmasının ardından Firuz Bağlıkaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'dan kararlılık mesajı: Artan motivasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Yeni yıl mesajı yayınlayan Değişim Hareketi Lideri Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB Genel Kurulu'yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ciddi haksızlıklara uğramalarına rağmen pes etmeyeceklerini vurgulayan Bağlıkaya, artan motivasyon ile çalışmalara devam ettiklerini açıkladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: 2018 Değişimin yılı olacak

Değişim Hareketi lideri Firuz Bağlıkaya, yayınladığı mesajla meslektaşlarının yeni yılını kutladı. Bağlıkaya ayrıca, TÜRSAB başkanlık seçimiyle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam etiğini vurguladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: ''Hukuksuzluğa boyun eğmeyeceğiz''

TÜRSAB Yönetim Kurulu, Firuz Bağlıkaya'ya desteğini açıklayan İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Harput ve Adana BYK başkanlarını Disiplin Kurulu'na sevk etti. Karara, Değişim Hareketi'nden ve BYK başkanlarından sert tepki geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Başaran Ulusoy iyi bir final yapmadı

TÜRSAB'da ocak ayından sonra yapılacak bir seçimin hakkaniyet açısından tartışmalara neden olacağını söyleyen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, seçim tarihinin bir an önce açıklanmasını istedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Tur operatörü DETUR, ihracata katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.

İskandinav ülkelerinden Türkiye'ye turist getiren tur operatörü DETUR, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ''Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı'' listesinde 106. sırada yer alarak plaket almaya hak kazandı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'ta muhalefet üzerindeki baskı artıyor

TÜRSAB Yönetim Kurulu, Firuz Bağlıkaya'ya desteğini açıklayan İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Harput ve Adana BYK başkanlarını Disiplin Kurulu'na sevk etti. Karara, Değişim Hareketi'nden ve BYK başkanlarından sert tepki geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ulusoy, Bağlıkaya'yı destekleyen BYK başkanlarını disipline sevk etti

TÜRSAB Yönetim Kurulu, Firuz Bağlıkaya'ya desteğini açıklayan İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Harput ve Adana BYK başkanlarını disiplin kuruluna sevk etti. Karara, Değişim Hareketi'nden ve BYK başkanlarından sert tepki geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Her komiteye başkan gelecek - Sabah.com.tr

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya seçilmeleri halinde dernekte herkesin temsil edileceği bir yapı kuracaklarını bildirdi. Bağlıkaya, “Komitelerin işlevini artırıp her birine ayrı başkan atayacağız. Sisteme bağlı bir yapı kuracağız” dedi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Yönetim Kurulu, güvenlik ile ilgili bir karar alma hakkına sahip değildir

Türkiye'yi karış karış gezerek acentalar ile buluşan Firuz Bağlıkaya 23. Olağan Genel Kurulu’nun ertelenmesine karşı çıkıyor yasal olmadığını söylüyor .Değişim Hareketi Lideri Firuz Bağlıkaya’nın açıklamalarını sizlere aktarıyoruz. Kaynak: TÜRSAB Yönetim Kurulu, güvenlik ile ilgili bir karar alma hakkına sahip değildir

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB’da seçim öncesi panik havası - Yenisafak

20 yıldır TÜRSAB Başkanı olan Başaran Ulusoy, yarıştan çekildi ancak genel kurulu erteleme girişimi, tartışmaları da beraberinde getirdi. Suların durulmadığı yarışta Ulusoy’un bu yöntemi daha önceki dönemlerde de denediği iddia edildi. TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya; mevcut yönetimin erteleme kararı girişiminin tamamıyla kafa karıştırmak için yapıldığına dikkati çekti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya: Seçimi ertelemeye çalışıyorlar - CNN Turk

18 yıldır TÜRSAB Başkanlığı yapan Başaran Ulusoy'un 2-3 Aralık'ta yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olmayacağını açıklamasının ardından tek aday olan Detur CEO'su Firuz Bağlıkaya, DHA'ya açıklamalarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan adayı Bağlıkaya: Seçimi ertelemeye çalışıyorlar - Hürriyet

TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) başkan adayı, Detur CEO'su Firuz Bağlıkaya, hafta sonu yapılması planlanan seçimlerin mevcut yönetim tarafından ertelenmeye çalışıldığını söyledi. 18 yıldır TÜRSAB Başkanlığı yapan Başaran Ulusoy'un 2-3 Aralık'ta yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olmayacağını açıklamasının ardından tek aday olan Detur CEO'su Firuz Bağlıkaya, DHA'ya açıklamalarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Seçimi ertelemek ülke turizmine ve imajımıza ihanettir!

TÜRSAB yönetim kurulunun 2-3 Aralık tarihinde yapılacak genel kurlun güvenlik nedeniyle ertelendiği şeklindeki açıklamasına TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya'dan yanıt geldi. Bağlıkaya, güvenlik nedeniyle İstanbul'daki seçimi ertelemenin ülke turizmine ve imajına ihanet olduğunu söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Yönetim Kurulu, güvenlik ile ilgili bir karar alma hakkına sahip değildir

Türkiye'yi karış karış gezerek acentalar ile buluşan Firuz Bağlıkaya 23. Olağan Genel Kurulu’nun ertelenmesine karşı çıkıyor yasal olmadığını söylüyor . Kaynak: TÜRSAB Yönetim Kurulu, güvenlik ile ilgili bir karar alma hakkına sahip değildir

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya'dan Antalya'da büyük buluşma: Neden aday oldum?

Geçtiğimiz günlerde TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'un İstanbul Lütfi Kırdar'da yaptığı acente toplantısına rakibi Firuz Balıkaya Antalya'dan yanıt verdi. Concorde Hotel'de 600 acente temsilcisi ile bir araya gelen Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB başkanlığına neden aday olduğu ve kurumda nelerin yanlış gittiği başlıklarında açıklamalarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Değişim Hareketinin “ANTALYA” Buluşması Concorde  Resort  Otel’de Gerçekleşti

Bu sektörle ilgili kriz ve sıkıntılar kapıya dayanmasaydı hiç farkına varmayacakmışız “UYUTULMUŞUZ". Antalya'da gerçekleştirilen organizasyona MICE Sektörünün yakından tanıdığı Hüseyin Kurt'un imzasını taşıyan organizasyonda her şey düşünülmüştü. Kaynak: Değişim Hareketinin “Büyük ANTALYA” Buluşması Concorde Resort Otel’de Gerçekleşti

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'dan Antalya'da miting gibi toplantı

Değişim Hareketi, TÜRSAB seçimlerine sayılı günler kala, Antalya'da Concorde Hotel'de büyük bir toplantı düzenledi. 500'ün üzerinde seyahat acentasının katıldığı yemekli toplantıda konuşan TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, sözlerine, neden aday olduğunu açıklayarak başladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Değişim Hareketi'nin Lideri Firuz Bağlıkaya, Antalya'da gövde gösterisi yaptı.

Değişim Hareketi, TÜRSAB seçimlerine sayılı günler kala, Antalya'da Concorde Hotel'de büyük bir etkinlik düzenledi. 500'ün üzerinde seyahat acentasının katıldığı yemekli toplantıda konuşan TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, sözlerine, neden aday olduğunu açıklayarak başladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firüz Bağlıkaya ''Mesleğinizi Değiştirmeyin Başkanınızı Değiştirin''

“Bize Değişim Gerek “ sloganıyla seçim kampanyasını yürüten TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Antalya Concorde De Luxe Hotel Carpe Diem Spa'da Yemekli toplantıda 800 Acenta temsilcisi ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB seçimlerine iddialı hazırlanan Firuz Bağlıkaya, 2 dönem kuralı getirecek.

TÜRSAB seçimine sayılı günler kala, başkan adayları arasında yarış da kızışıyor. TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, 20 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Başaran Ulusoy'a karşı "Bize Değişim Gerek" sloganıyla seçim kampanyasını yürütürken, diğer aday Hasan Erdem ile de seçime birlikte girme kararı verdi. Turizm sektörünün zor günlerden geçtiğini ve TÜRSAB'ın bu süreçte sektör adına hiçbir çalışma yürütmediğini belirten Bağlıkaya, "Üyelerimizde de değişim için büyük bir istek var..

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya; TÜRSAB’a iki dönem kuralı getirecek

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, gençlere yol verilmesi gerektiğini belirterek, başkan olması halinde iki dönem kuralını getireceğini söyledi. TÜRSAB’ın belge pazarlayan bir kuruluş haline geldiğini iddia eden Bağlıkaya, “Mesleğe girişe bariyer koyacağız” dedi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya, 'Mevcut başkanın ortak olduğu havayolu şirketi var'

Sektör sorunlarının konuşulduğu toplantıda, Seyahat Acentalarının tur ve transfer konusunda yaşadığı güçlüklere de değinen Firuz Bağlıkaya, “ Kendi araçlarımızla transfer yapamaz hale geldik. Kurum olarak bu duruma itiraz etmiyor, derdimizle uğraşmıyorlar. Seçim gezisi yapıyorlar. Hakkımızı ve hukukumuzu korumak yerine koltuğu korumaya çalışıyorlar.” diyerek, mevcut yönetimi sert bir dille eleştirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Seyahat Acentalarının yaşadığı güçlükleri ortadan kaldıracağız

Mevcut yönetimin, bölgenin sorunlarına hakim olmadığını belirterek söze giren Bağlıkaya, “Sorun olunca canı yanan bir yönetim istiyoruz. Seyahat Acentaları tur ve transfer yapabilsin, bilet satsın. Bunlar bizim asli hizmetlerimiz ama her ikisini de yapabiliyor muyuz?” diye sordu Kaynak: Seyahat Acentalarının yaşadığı güçlükleri ortadan kaldıracağız

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın Karadeniz’deki son durağı Samsun oldu

Göreve geldikleri taktirde tek amaçlarının acentalara hizmet etmek olacağını belirten Bağlıkaya; “acentaların sırtında taşıdığı değil, acentaları sırtında taşıyan bir TÜRSAB istiyoruz” dedi. Değişim Hareketi’nin lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Karadeniz turunun son ayağı olan Samsun’da; 30 acenta temsilcisiyle bir araya geldi. Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın Karadeniz’deki son durağı Samsun oldu

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: 20 yılda neyi yapamadınız da 2 yıl daha istiyorsunuz?

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Kemer’de faaliyet gösteren acentaların temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda; acentaların birçok sıkıntı yaşadığını hatırlatarak; bu kötü gidişata “dur” demenin vaktinin geldiğini söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya önderliğindeki Değişim Hareketi’nden anlamlı ziyaret

“Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, güç birliği yaptığı “Güçlü TÜRSAB Platformu” lideri Hasan Erdem ve “Değişim Hareketi” ekibiyle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 79. yılı dolayısıyla Anıtkabir’de düzenlenen anma törenine katıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya "Artık değişim şart" dedi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) başkanlığına adaylığını açıklayan Firuz Bağlıkaya, Trabzon’da hedeflerini ve projelerini paylaştı. Bağlıkaya, mevcut yönetimle olan görüş ayrılığına neden olarak, mevcut yönetimin, meslektaşın hakkını korumak yerine ticarete yönelmesini doğru bulmadığını söyledi. Başkan adayı Firuz Bağlıkaya’nın açıklamaları şöyle:

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: Sorunlara duyarsız kalan TÜRSAB belge ticareti ile uğraşıyor

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, seçim öncesinde acentalarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bağlıkaya’nın Karadeniz’deki son durakları Rize, Ordu ve Giresun oldu. İşte o illerdeki toplantıların ayrıntıları…

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'dan 30 kişilik ekiple Karadeniz çıkarması

Sektör sorunlarının konuşulduğu toplantıda, 76 Acenta temsilcisiyle bir araya gelen Bağlıkaya’ya Trabzonlu meslektaşlarının yanı sıra Karadeniz basını da büyük ilgi gösterdi. Son derece verimli geçen toplantıda projelerinden de bahseden Firuz Bağlıkaya, “Hak ve menfaatimizi koruması gereken TÜRSAB, sektöre girmeyi özendiren bir kurum haline geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ulusoy'un 'Adam Olun' çıkışına Bağlıkaya'dan 'Edebi' cevap...

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'un Posta gazetesine verdiği röportajdaki "Önce Adam Sonra Aday Olacaksınız" sözlerine TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya'dan cevap geldi...

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya: 'Mesleğinizi değil, başkanınızı değiştirin’

Osman ŞİŞKO- Aytekin KALENDER/RİZE, (DHA) - TÜRKİYE Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Rize ve Trabzon’da seyahat acenteleri temsilcileriyle bir araya geldi. Sektör temsilcilerinin umutsuzluk içerisinde olduğunu ve meslek değiştirmek istediklerini belirten Bağlıkaya, "Ben arkadaşlara ‘Mesleğinizi değiştirmeyin başkanınızı değiştirin’ çağrısında bulunuyorum" dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İşte Bağlıkaya’nın Akdeniz çıkarmasının ayrıntıları… Bir günde üç büyük toplantı gerçekleştiren “Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, Türkiye turizminde büyük öneme sahip olan Akdeniz’e adeta çıkarma yaptı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

“Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, 85 Acenta temsilcisiyle bir araya geldi

Bölgedeki sıkıntıların haricinde, sektör örgütünden kaynaklanan sorunlara da değinen Bağlıkaya, Acenta belge devrini mümkün kılarak, bu alandaki ticareti sonlandıracaklarını, belgelerin değer kazanmasını sağlayarak, rekabeti dengede tutacaklarını söyledi. Kaynak: “Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, 85 Acenta temsilcisiyle bir araya geldi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, 'Değişim Hareketi' için start verdi

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. “Değişim Hareketi” sloganı ile yola çıkan Bağlıkaya, Trabzon’da turizm acenteleri ile buluştu. Trabzon’da Zorlu Grand Hotel’de turizm acenta temsilcilerinin de katıldığı kahvaltılı toplantıda, sektöre dair çok önemli açıklamalarda bulunan Bağlıkaya, meslektaşlarının sorunlarını dinledi. Bağlıkaya, acentaların mevcut sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya Fethiye, Dalaman ve Kaş'ta acentelerle buluştu.

TÜRSAB genel kurulu öncesi başkan adaylarından Firuz Bağlıkaya'nın acente ziyaretleri sürüyor. Fethiye, Dalaman ve Kaş'ta acenteler bir araya gelen Bağlıkaya, hem projelerini anlattı hem de acentelerden destek istedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yaklaşan TÜRSAB seçimleri ile birlikte turizm camiasında heyecan dorukta

Yaklaşan TÜRSAB seçimleri ile birlikte turizm camiasında heyecan dorukta. Zirve yarışında bize değişim gerek diyen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya ve ekibinin görüş, öneri, hedef ve projelerini sizlerle paylaşacağım. İşte kamuoyunun merakla beklediği, takip ettiği, TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın TÜRSAB için Projeleri;

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizm sektöründe seçim heyecanı. 2-3 Aralık tarihinde başkanlık seçimi yapılacak.

Turizm sektörünün en geniş katılımlı meslek örgütü TÜRSAB’da, 2-3 Aralık tarihlerinde başkanlık seçimi yapılacak. Öne çıkan adaylardan biri de Detur Turizm Şirketi CEO’su Firuz Bağlıkaya... Turizmde çatı örgüt sorunu olduğunu belirten Bağlıkaya’nın seçim vaatlerinin başında seyahat acentalarının kurulmasını zorlaştırmak, mesleğin itibarını artırmak, sahte acentalarla mücadele etmek geliyor

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Turizm Şurası’na Katılan Firuz Bağlıkaya önemli değerlendirmelerde bulundu

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Şura öncesinde hazırladığı turizm raporunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na takdim etti Kaynak: Turizm Şurası’na Katılan Firuz Bağlıkaya önemli değerlendirmelerde bulundu

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Emin Çakmak, Değişim Hareketi Firuz Bağlıkaya'yı destekliyor

TÜRSAB Seçimleri’ne az bir süre kala muhalefet cephesine yönelik destek açıklamaları ardı ardına geliyor. Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak da; bu dönemki seçimlerde Firuz Bağlıkaya’ya destek vereceğini açıkladı. Kaynak: Emin Çakmak, Değişim Hareketi Firuz Bağlıkaya'yı destekliyor

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: Belediyeler, okullar bile tur düzenliyor... Bu haksızlığa dur diyeceğiz

İzmirli meslektaşlarıyla bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya; kaçak olarak faaliyet gösteren seyahat acentalarına yönelik sıkı denetim uygulayacaklarını belirterek; “belediyeler, okullar, hastaneler, dernekler bile tur düzenliyor. Bu haksız kazançlara dur dememiz gerekiyor” dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Harput BYK Başkanı da "Biz'e değişim gerek" dedi

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği Elazığ’da; Tunceli, Bingöl ve Elazığ’daki Acenta temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştiren Firuz Bağlıkaya’ya ilgi oldukça büyüktü.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'ya olan destek her geçen gün büyüyor.

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, İzmir Hilton Oteli’nde, 100 Acenta temsilcisinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Katılımın son derece yüksek olduğu toplantıda, Firuz Bağlıkaya’ya gösterilen ilgi yoğundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya liderliğindeki “Değişim Hareketi”ne destek her geçen gün büyüyor

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği Elazığ’da; Tunceli, Bingöl ve Elazığ’daki Acenta temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştiren Firuz Bağlıkaya’ya ilgi oldukça büyüktü Kaynak: TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya liderliğinde başlatılan “Değişim Hareketi”ne olan destek her geçen gün büyüyor

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Marmarisli Seyahat Acentalarından “Değişim Hareketi”ne büyük ilgi!

Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Marmaris' deki Seyahat Acentaları birçok sorunla karşı karşıya!..Bölgede hizmet veren Acentalar, asli hizmetleri olan “Transfer” dahi yapamıyor, Bilet Acentaları can çekişiyor. Özellikle online satış yapan havayolu şirketleri karşısında zor durumda kalan ve haksız rekabetle mücadele etmeye çalışan Acentalar büyük sıkıntı yaşıyor. Kaynak: Marmarisli Seyahat Acentalarından “Değişim Hareketi”ne büyük ilgi!

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Diyarbakır'da acentelerle bir araya geldi.

Novotel’de düzenlenen ve 63 acente temsilcisinin katıldığı yemekli toplantıda acentelere seslenen Firuz Bağlıkaya, Diyarbakır’ı geleceğin turizm kentlerinden biri haline getirmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yaklaşan TÜRSAB seçimleri ile birlikte turizm camiasında heyecan dorukta

Yaklaşan TÜRSAB seçimleri ile birlikte turizm camiasında heyecan dorukta. Zirve yarışında bize değişim gerek diyen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya ve ekibinin görüş, öneri, hedef ve projelerini sizlerle paylaşacağım.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Değişim Hareketi'nden Gaziantep'te büyük buluşma

Katılımın yüksek olduğu yemekte meslektaşlarına seslenen Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem; koltuk sevdası uğruna yola çıkmadıklarını, amaçlarının sektöre hizmet etmek ve mesleği daha ileriye taşımak olduğunu söylediler. Bu anlamda ellerinden geleni yapacaklarını belirten Bağlıkaya ve Erdem, var güçleriyle çalışarak “Değişim”i birlikte gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya'dan İstanbul çıkarması

TÜRSAB Başkan adayı, SITE Turkey Başkanı Mehmet Kerim Sipahiler’in moderatörlüğünde gerçekleşen Facebook canlı yayınında ise, meslektaşlarının sorularını yanıtladı. Seçildikleri takdirde TÜRSAB’ı komitelerle yöneteceklerini belirterek söze giren Bağlıkaya, ortak kararlar doğrultusunda hareket ederek, sektör sorunlarına hep birlikte çözüm bulacaklarını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya; MICE sektörünün temsilcileriyle buluştu

MICE sektörünün temsilcileriyle bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya; MICE sektörü ile ilgili tanımlama, pazarlama ve istatistik (data) konularındaki eksiklikleri gidereceklerini söyledi. Bağlıkaya; TÜRSAB’ta iki dönemden fazla başkanlık yapmanın önüne geçeceklerini yineledi.TÜRSAB Başkan Adayı ve Değişim Hareketi’nin Lideri Firuz Bağlıkaya, SITE Turkey’in ev sahipliğinde, Qubbe Gayrettepe’de düzenlenen davette MICE sektörünün temsilcileri ve Boğaziçi BYK üyeleriyle ile bir araya geldi. Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya; MICE sektörünün temsilcileriyle buluştu

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab 'Değişim' rüzgarı Antakya ve İskenderun'da esti

Acenta temsilcilerinin dertlerini yerinde dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Bağlıkaya, Antakya ve İskenderun’da iki ayrı toplantı gerçekleştirdi. Bölge sorunlarının detaylı bir şekilde konuşulduğu toplantılarda, Bilet Acentalarının yaşadığı güçlüklere de değinildi. Seçildikten sonra sorunların üzerine kararlılıkla gideceklerini belirten Bağlıkaya, Seyahat Acentalarını mağdur eden Kaçak Faaliyetlere ise kesinlikle müsaade etmeyeceklerini söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya: Birlikte hareket edersek çözemeyeceğimiz sorun yok

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya; Adana ve Mersin’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde acenteler arası birlik ve beraberlik çağrısını yineledi. Bağlıkaya, yönetime geldikleri takdirde BYK’lara yönelik gerçekleştirecekleri projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB'ta genel kurul öncesi muhalefet birleşti

2-3 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan TÜRSAB Genel Kurulu öncesi muhalefet liderleri Firuz Bağlıkaya ve Hasan Erdem ortak bir açıklamaya imza attı. “Değişim Hareketi” nin lideri Firuz Bağlıkaya ile “Güçlü TÜRSAB Platformu”nun lideri Hasan Erdem, Seyahat Acentalarının sorunları ve çözümleri konusunda aynı fikirleri paylaştıklarını, seçime farklı ekiplerle katılmalarının 20 yıllık düzene hizmet etmekten başka bir işe yaramayacağı bilinciyle “Birleşme Kararı” aldıklarını açıkladılar.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Önceliğimiz üyelerin menfaati olacak

“Bize Değişim Gerek” sloganıyla seçim kampanyasını yürüten TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Antalya Rixos Downtown Oteli’nde Konyaaltı ve Kepez bölgelerindeki acenta temsilcileriyle bir araya geldi. Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Önceliğimiz üyelerin menfaati olacak

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya 2018 Troia Yılına desteklerini belirtti

"Bize değişim Gerek" sloganı ile TÜRSAB Başkanlığına adaylığını koyan ve çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren, Türkiye'nin büyük tur operatörlerinden birisi olan DETUR'un CEO'su ve aynı zamanda AKG ( Anadolu Kültürel Girişimcilik Şirketi )’nin Sahibi Firuz Bağlıkaya Çanakkale’ye selamlarını yollayarak, 2018 Troia Yılına desteklerini belirtti. Kaynak: TÜRSAB Başkan adayı, DETUR'un CEO'su ve aynı zamanda AKG' nin Sahibi Firuz Bağlıkaya 2018 Troia Yılına desteklerini belirtti

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

"Hac ve umre vizesi satmayacağız, akçeli işlere karışmayacağız"

TÜRSAB Başkan Adayı ve Değişim Hareketi Lideri Firuz Bağlıkaya, Antalya bölgesindeki seyahat acentesi sahip ve yetkililerine vaatlerini anlattı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya ,Hizmet bedeli dayatmasına son vereceğiz

Seçim turlarına tüm hızıyla devam eden TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın bugünkü durağı Konya oldu Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya,Hizmet bedeli dayatmasına son vereceğiz

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya, ‘Oyunuzu kullanın ve değişimi gerçekleştirin’

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanlığı’na aday olan Adanalı başkan adayı Firuz Bağlıkaya, mevcut yönetimi şiddetle eleştirip ‘Biz’e değişim gerek’ dedi ve değişim adına planlarını, projelerini turizmcilerle paylaştı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

'Pazar mı büyüdü, gelirler mi arttı? Neden her gün 2 yeni acente kuruluyor?'

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Kapadokya ve Antalya'da seyahat acenteleri ile bir aaya geldi. Antalya'daki kahvaltılı toplantıda konuşan Bağlıkaya, yeni kurulan acente sayısına dikkat çekti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya Kapadokyalı acentalarla bir araya geldi

Genel Kurul öncesi seçim çalışmalarına hız veren TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, 17 Ekim 2017 Salı günü Kapadokya’da iki toplantı gerçekleştirdi Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya Kapadokyalı acentalarla bir araya geldi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya, 'Sektörü ayağa kaldırmak için çalışacağız''

“Değişim Hareketi”nin lideri Firuz Bağlıkaya’nın, Kayseri Holiday Inn Oteli’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantısına, Acenta temsilcileri büyük ilgi gösterdi. Bağlıkaya, ''Sektörü ayağa kaldırmak için var gücümüzle çalışacağız'' dedi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ankara'daki acentelere 'genel kurula katılın' çağrısı

200 Acenta temsilcisinin katılımıyla gerçekleşen kahvaltılı toplantıda, vaat ve projelerini meslektaşları ile paylaşan Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB’ın ticari işlerine son vererek, kurumu daha itibarlı bir yapı haline getireceklerini söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

'Kaçak acentelere karşı 24 saat çalışan ekip kuracağız'

İstanbul-Pera bölgesindeki acentelerle bir araya gelen TÜRSAB başkan adayı Firuz Bağlıkaya, göreve geldiklerinde kaçak acentelere karşı 7/24 çalışan bir ekip kuracaklarını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya, ''TÜRSAB’da Schengen ofisleri kuracağız''

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, Taksim’de bulunan Divan Otel’de, Pera Bölgesindeki Acenta temsilcileriyle bir araya geldi.Acenta temsilcilerinin vize konusunda yaşadığı zorlukları gidermek için TÜRSAB’da Schengen Ofisleri kuracaklarını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya: Bu kötü gidişe dur diyeceğiz

TÜRSAB Başkan adayı ve Detur CEO’su Firuz Bağlıkaya, BloombergHT'de katıldığı İş Dünyası programında turizm sektöründe yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ege BYK'dan TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya'ya destek

TÜRSAB Başkan adayı ve “Değişim Hareketi”nin lideri Firuz Bağlıkaya, Manisa ve İzmir’de faaliyet gösteren seyahat acenteleriyle bir araya geldi. İzmir’de düzenlenen toplantıya TÜRSAB Ege Bölgesel Yürütme Kurulu üyelerinden de katılım oldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türsab başkan adayı Firuz Bağlıkaya’ya Bursa’da büyük ilgi

Değişim Hareketi'nin lideri Firuz Bağlıkaya, Bursa’da, 140 Acenta sahibinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. İlginin yoğun olduğu toplantıya TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Mehmet Akkuş ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bağlıkaya, ''Turizm sektörünün sorunları birlikte çözeceğiz''

Bu süreçte, sektörün paydaşlarının sorunlarına da duyarsız kalmayan Bağlıkaya, TUREB Başkanı Zeki Apalı’yı Ankara’daki makamında ziyaret etti ve seçilmesi halinde, turizm sektörünün bütün paydaşları ile aynı masa etrafında oturup, sorunları birlikte çözecek bir yapı oluşturabileceklerini dile getirdi. Seçimlere olan ilginin daha da artması gerektiğini ifade eden Bağlıkaya, sayısı 500’ü geçen Seyahat Acentası sahibi rehberlerin TUREB-TÜRSAB arasında köprü görevi yapabileceklerini belirtti. Ortak çalışmalarla sorunların çözülebileceği konusunda Bağlıkaya ile hemfikir olduğunu söyleyen Zeki Apalı ise “Bir paydaşın sorunu diğer paydaşları da etkiliyor, bu duruma duyarsız kalmamız mümkün değil.” dedi. TUREB ve rehberlerin yazacakları kitapların müze mağazalarında yerli/yabancı okuyuculara ulaştırılması için hemen bir çalışma başlatılması kararının alındığı görüşmede, sektörün ileriye taşınması için karşılıklı temennilerde bulunuldu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB başkan adayından turizmde birlik mesajı

BU yıl sonunda gerçekleşecek genel kurulda Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanlığı'na aday olan Firuz Bağlıkaya, Egeli turizmcilerle bir araya gelerek sektörün tüm paydaşlarıyla tek yumruk olup ülke tanıtımı için çalışacaklarını söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Hac ve Umre Acentalarından Firuz Bağlıkaya'ya destek

İstanbul’da düzenlenen Hac ve Umre Fuarı’na katılan 250’nin üzerinde Seyahat Acentası, HURSAD tarafından düzenlenen yemekte, TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi Lideri Firuz Bağlıkaya ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Hac ve umre acentalarından değişim hareketine destek

İstanbul’da düzenlenen Hac ve Umre Fuarı’na katılan 250’nin üzerinde Seyahat Acentası, HURSAD tarafından düzenlenen yemekte, TÜRSAB Başkan adayı ve Değişim Hareketi Lideri Firuz Bağlıkaya ile bir araya geldi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya Doğu Anadolu’da Seyahat Acentalarıyla Buluştu 

Van Elite World otelinde düzenlenen toplantıya katılan bölge Acentalarının en önemli probleminin havayolları ile yaşadıkları sıkıntılar olduğunu bildiklerini belirten Firuz Bağlıkaya yeni dönemde bu sorunların en kısa sürede çözüleceğini söyledi. Kaynak: TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya Doğu Anadolu’da Bulunan Seyahat Acentalarıyla Buluştu

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya Van'da seyahat acenteleri ile buluştu

Van Elite World otelinde düzenlenen toplantıya katılan bölge Acentalarının en önemli probleminin havayolları ile yaşadıkları sıkıntılar olduğunu bildiklerini belirten Firuz Bağlıkaya yeni dönemde bu sorunların en kısa sürede çözüleceğini söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: TÜRSAB’ın elini Hac ve Umre acentalarının cebinden çıkaracağız

Hac ve Umre acentalarıyla bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, seçimi kazandıklarında TÜRSAB’ın elini Hac ve Umre Acentalarının cebinden çekeceklerini belirterek, “ Hac ve Umre Acentaları faaliyetlerini yürütürken, artık TÜRSAB'dan tur onay yazısı almak zorunda kalmayacak” dedi

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB seçimlerinde dengeler değişiyor... Avrupa BYK Firuz Bağlıkaya'yı destekleyecek

TÜRSAB'ın en büyük BYK'larından biri olan İstanbul Avrupa Bölgesel Yürütme Kurulu, seçimlerde Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya'yı destekleyeceğini açıkladı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya: Kazandığımızda yepyeni bir dönem başlayacak

TUYED üyesi gazetecilerle bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, adaylığı ve seçim vaatlerine ilişkin soruları cevapladı. Rakibi Ulusoy'a karşı ılımlı bir dil kullanan Bağlıkaya, sektörü kucaklayan bir TÜRSAB hedeflediğini belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB başkan adayı Bağlıkaya'dan birlik mesajı

Egeli turizmcilerle bir araya gelen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) başkan adayı Firuz Bağlıkaya, birlik beraberlik mesajı verdi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

DETUR CEO'su Firuz Bağlıkayai TÜRSAB Başkan Adayı

DETUR CEO'su Firuz Bağlıkaya, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) Aralık ayında yapılması planlanan genel kurulunda aday olacağını açıkladı 'TÜRSAB Değişim Hareketi' olarak seçimlere hazırlanan Bağlıkaya, TÜRSAB'ın ticari faaliyetlerine son vereceklerini ve üyelerinin ticaretini kolaylaştıran bir kurum haline getireceklerini söyledi. TÜRSAB Değişim Hareketi' olarak ekibiyle seçim çalışmalarını başlatan Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB'a şeffaflık gerektiğini belirterek, ''TÜRSAB'ın ticari faaliyetlerine son vereceğiz.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya HURSAD'a teşekkür etti

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Genel Kurul'da kendisini destekleyeceğini açıklayan Hac ve Umre Seyahat Acentaları Derneği'ne teşekkür etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TÜRSAB Asya BYK’dan Firuz Bağlıkaya’ya destek

TÜRSAB Asya Bölgesel Yürütme Kurulu, Aralık ayında yapılacak olan TÜRSAB Genel Kurulu’nda Firuz Bağlıkaya’yı destekleme kararı aldığını açıkladı. 18 Eylül Pazartesi günü DoubleTree by Hilton Moda’da Ali Bilir başkanlığında toplanan TÜRSAB Asya BYK, bu kararını turizm basını ile paylaşarak, “Birliğe Şeffaflık Gerek” sloganı ile kampanya başlatacaklarını belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Firuz Bağlıkaya'ya dir destek de TÜRSAB Asyadan

İstanbul Kadıköy'de bulunan Double Tree By Hilton'da düzenlenen basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelen TÜRSAB Asya BYK Başkanı Ali Bilir ve BYK üyeleri, Firuz Bağlıkaya'yı destekleyeceklerini açıkladı. Asya BYK Başkanı Ali Bilir yaptığı açıklamada: ''Bize Değişim Gerek'' hareketinin öncülüğünü yapan Firuz Bağlıkaya'yı destekleme kararı almalarının değişimin başlangıcı olacağına inandıklarını belirtirken, bu yönde ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

DETUR CEO'su Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB başkan adayı

Mehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA) - DETUR CEO'su Firuz Bağlıkaya, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) Aralık ayında yapılması planlanan genel kurulunda aday olacağını açıkladı. 'TÜRSAB Değişim Hareketi' olarak seçimlere hazırlanan Bağlıkaya, TÜRSAB'ın ticari faaliyetlerine son vereceklerini ve üyelerinin ticaretini kolaylaştıran bir kurum haline getireceklerini söyledi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN